soccerstats247.com



1. Division 2024

1. Division on Valko-Venäjä pelattava jalkapallosarja. Kauden 2024 mestaruustittelistä taistelee 18 joukkuetta. 1. Division pelaaviin joukkueisiin lukeutuvat Shakhtyor Soligorsk II, Orsha, Energetik-BGU, Torpedo BelAZ II. Katso alta 1. Division sijoitukset, ottelutulokset ja aikataulut, jalkapallotrendit, parhaat maalintekijät, rangaistukset, sekä muut tilastot, kuten yli/ali, "clean sheets"/epäonnistunut maalinteko, keskimääräiset maaliluvut ja maalijärjestykset.

🏆 Sarjataulukot

   P V T H OJTM VTM Ero Pist Viimeiset viisi PPK Pist %
1 Molodechno 8 7 1 0 17 7 +10 22
2,75 91,67
2 Niva Dolbizno 8 5 2 1 22 11 +11 17
2,12 70,83
3 BATE II 8 5 2 1 15 10 +5 17
2,12 70,83
4 Volna 8 5 1 2 16 10 +6 16
2,00 66,67
5 ML Vitebsk 8 4 3 1 15 6 +9 15
1,88 62,50
6 Lida 8 4 2 2 10 9 +1 14
1,75 58,33
7 Belshina 8 5 1 2 15 9 +6 11
2,00 66,67
8 Dinamo Minsk II 8 3 2 3 10 8 +2 11
1,38 45,83
9 Ostrovets 8 3 2 3 9 12 -3 11
1,38 45,83
10 Baranovichi 8 2 2 4 5 12 -7 8
1,00 33,33
11 Lokomotiv Gomel 8 1 5 2 10 11 -1 8
1,00 33,33
12 Torpedo BelAZ II 8 2 2 4 13 22 -9 8
1,00 33,33
13 Bumprom 8 2 1 5 16 13 +3 7
0,88 29,17
14 Orsha 8 1 4 3 10 13 -3 7
0,88 29,17
15 ABFF U17 8 2 0 6 7 17 -10 6
0,75 25,00
16 Shakhtyor Soligorsk II 8 1 2 5 8 13 -5 5
0,62 20,83
17 Slonim 8 1 2 5 10 17 -7 5
0,62 20,83
18 Energetik-BGU 8 1 2 5 5 13 -8 -5
0,62 20,83
   P V T H OJTM VTM Ero Pist
1 Molodechno 4 4 0 0 10 4 6 12
2 Ostrovets 5 3 1 1 6 5 1 10
3 BATE II 4 2 2 0 7 5 2 8
4 Baranovichi 4 2 1 1 4 4 0 7
5 Volna 3 2 0 1 6 4 2 6
6 Belshina 3 2 0 1 4 4 0 6
7 Lokomotiv Gomel 5 1 3 1 7 7 0 6
8 ABFF U17 4 2 0 2 5 7 -2 6
9 Niva Dolbizno 4 1 2 1 10 5 5 5
10 ML Vitebsk 4 1 2 1 5 3 2 5
11 Orsha 3 1 1 1 8 6 2 4
12 Dinamo Minsk II 4 1 1 2 5 4 1 4
13 Lida 4 1 1 2 4 8 -4 4
14 Energetik-BGU 5 1 0 4 4 11 -7 3
15 Shakhtyor Soligorsk II 5 0 2 3 2 7 -5 2
16 Torpedo BelAZ II 4 0 2 2 5 13 -8 2
17 Bumprom 3 0 0 3 2 5 -3 0
18 Slonim 4 0 0 4 5 12 -7 0
   P V T H OJTM VTM Ero Pist
1 Niva Dolbizno 4 4 0 0 12 6 6 12
2 ML Vitebsk 4 3 1 0 10 3 7 10
3 Belshina 5 3 1 1 11 5 6 10
4 Lida 4 3 1 0 6 1 5 10
5 Molodechno 4 3 1 0 7 3 4 10
6 Volna 5 3 1 1 10 6 4 10
7 BATE II 4 3 0 1 8 5 3 9
8 Bumprom 5 2 1 2 14 8 6 7
9 Dinamo Minsk II 4 2 1 1 5 4 1 7
10 Torpedo BelAZ II 4 2 0 2 8 9 -1 6
11 Slonim 4 1 2 1 5 5 0 5
12 Shakhtyor Soligorsk II 3 1 0 2 6 6 0 3
13 Orsha 5 0 3 2 2 7 -5 3
14 Lokomotiv Gomel 3 0 2 1 3 4 -1 2
15 Energetik-BGU 3 0 2 1 1 2 -1 2
16 Ostrovets 3 0 1 2 3 7 -4 1
17 Baranovichi 4 0 1 3 1 8 -7 1
18 ABFF U17 4 0 0 4 2 10 -8 0

Trendit

Ottelut

 Round 8 
sunnuntai26.05.2024ML Vitebsk
1 - 1
Belshina
sunnuntai26.05.2024Niva Dolbizno
7 - 1
Torpedo BelAZ II
lauantai25.05.2024Energetik-BGU
1 - 4
Volna
lauantai25.05.2024Shakhtyor Soligorsk II
0 - 0
Orsha
lauantai25.05.2024Baranovichi
2 - 1
Bumprom
lauantai25.05.2024Ostrovets
3 - 2
Slonim
perjantai24.05.2024Lokomotiv Gomel
1 - 1
Dinamo Minsk II
perjantai24.05.2024Molodechno
3 - 2
ABFF U17
perjantai24.05.2024BATE II
1 - 1
Lida

Pelaajat

Olemme pisteyttäneet varoituskortit vedonlyönnin mahdollistamiseksi seuraavasti: keltainen (1 piste), keltainen-punainen (2 pistettä) ja punainen kortti (3 pistettä). Otathan huomioon, että kyseinen pisteytys ei kuvaa mitään virallisia sijoituksia.

Yli/Alle

OttelutPelattu Ottelun maalimäärä (oman joukkueen maalit + vastustajan maalit)
Keskiarvo yli 0.5yli 1,5yli 2.5yli 3.5yli 4.5
ABFF U17 8 3,00 100,00% 87,50% 75,00% 25,00% 12,50%
Baranovichi 8 2,12 75,00% 75,00% 50,00% 12,50% 0,00%
BATE II 8 3,12 100,00% 100,00% 62,50% 37,50% 12,50%
Belshina 8 3,00 100,00% 87,50% 62,50% 37,50% 12,50%
Bumprom 8 3,62 100,00% 75,00% 75,00% 25,00% 25,00%
Dinamo Minsk II 8 2,25 87,50% 75,00% 62,50% 0,00% 0,00%
Energetik-BGU 8 2,25 87,50% 62,50% 25,00% 25,00% 25,00%
Lida 8 2,38 100,00% 62,50% 25,00% 25,00% 12,50%
Lokomotiv Gomel 8 2,62 100,00% 100,00% 37,50% 12,50% 12,50%
ML Vitebsk 8 2,62 100,00% 75,00% 50,00% 25,00% 12,50%
Molodechno 8 3,00 100,00% 87,50% 50,00% 37,50% 25,00%
Niva Dolbizno 8 4,12 87,50% 75,00% 75,00% 50,00% 37,50%
Orsha 8 2,88 87,50% 87,50% 37,50% 25,00% 12,50%
Ostrovets 8 2,62 100,00% 75,00% 37,50% 25,00% 25,00%
Shakhtyor Soligorsk II 8 2,62 75,00% 62,50% 50,00% 37,50% 25,00%
Slonim 8 3,38 75,00% 75,00% 62,50% 62,50% 62,50%
Torpedo BelAZ II 8 4,38 100,00% 100,00% 62,50% 50,00% 37,50%
Volna 8 3,25 100,00% 87,50% 75,00% 37,50% 25,00%
Liigakeskiarvo    93,06% 80,56% 54,17% 30,56% 20,83%
OttelutPelattu Ottelun maalimäärä (oman joukkueen maalit + vastustajan maalit)
Keskiarvo yli 0.5yli 1,5yli 2.5yli 3.5yli 4.5
ABFF U17 4 3,00 100,00% 100,00% 75,00% 25,00% 0,00%
Baranovichi 4 2,00 75,00% 75,00% 50,00% 0,00% 0,00%
BATE II 4 3,00 100,00% 100,00% 50,00% 25,00% 25,00%
Belshina 3 2,67 100,00% 66,67% 66,67% 33,33% 0,00%
Bumprom 3 2,33 100,00% 66,67% 66,67% 0,00% 0,00%
Dinamo Minsk II 4 2,25 75,00% 75,00% 75,00% 0,00% 0,00%
Energetik-BGU 5 3,00 100,00% 80,00% 40,00% 40,00% 40,00%
Lida 4 3,00 100,00% 50,00% 50,00% 50,00% 25,00%
Lokomotiv Gomel 5 2,80 100,00% 100,00% 40,00% 20,00% 20,00%
ML Vitebsk 4 2,00 100,00% 75,00% 25,00% 0,00% 0,00%
Molodechno 4 3,50 100,00% 100,00% 75,00% 50,00% 25,00%
Niva Dolbizno 4 3,75 75,00% 50,00% 50,00% 50,00% 50,00%
Orsha 3 4,67 100,00% 100,00% 66,67% 66,67% 33,33%
Ostrovets 5 2,20 100,00% 60,00% 20,00% 20,00% 20,00%
Shakhtyor Soligorsk II 5 1,80 60,00% 60,00% 40,00% 20,00% 0,00%
Slonim 4 4,25 100,00% 100,00% 75,00% 75,00% 75,00%
Torpedo BelAZ II 4 4,50 100,00% 100,00% 50,00% 50,00% 50,00%
Volna 3 3,33 100,00% 100,00% 100,00% 33,33% 0,00%
Liigakeskiarvo    93,61% 81,02% 56,39% 31,02% 20,18%
OttelutPelattu Ottelun maalimäärä (oman joukkueen maalit + vastustajan maalit)
Keskiarvo yli 0.5yli 1,5yli 2.5yli 3.5yli 4.5
ABFF U17 4 3,00 100,00% 75,00% 75,00% 25,00% 25,00%
Baranovichi 4 2,25 75,00% 75,00% 50,00% 25,00% 0,00%
BATE II 4 3,25 100,00% 100,00% 75,00% 50,00% 0,00%
Belshina 5 3,20 100,00% 100,00% 60,00% 40,00% 20,00%
Bumprom 5 4,40 100,00% 80,00% 80,00% 40,00% 40,00%
Dinamo Minsk II 4 2,25 100,00% 75,00% 50,00% 0,00% 0,00%
Energetik-BGU 3 1,00 66,67% 33,33% 0,00% 0,00% 0,00%
Lida 4 1,75 100,00% 75,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Lokomotiv Gomel 3 2,33 100,00% 100,00% 33,33% 0,00% 0,00%
ML Vitebsk 4 3,25 100,00% 75,00% 75,00% 50,00% 25,00%
Molodechno 4 2,50 100,00% 75,00% 25,00% 25,00% 25,00%
Niva Dolbizno 4 4,50 100,00% 100,00% 100,00% 50,00% 25,00%
Orsha 5 1,80 80,00% 80,00% 20,00% 0,00% 0,00%
Ostrovets 3 3,33 100,00% 100,00% 66,67% 33,33% 33,33%
Shakhtyor Soligorsk II 3 4,00 100,00% 66,67% 66,67% 66,67% 66,67%
Slonim 4 2,50 50,00% 50,00% 50,00% 50,00% 50,00%
Torpedo BelAZ II 4 4,25 100,00% 100,00% 75,00% 50,00% 25,00%
Volna 5 3,20 100,00% 80,00% 60,00% 40,00% 40,00%
Liigakeskiarvo    92,87% 80,00% 53,43% 30,28% 20,83%

Nollapelit/Epäonnistuminen maalin teossa

Nollapelit
  N Pelattu
Lida 4 8 50,00%
Belshina 3 8 37,50%
ML Vitebsk 3 8 37,50%
Molodechno 3 8 37,50%
Dinamo Minsk II 3 8 37,50%
Baranovichi 2 8 25,00%
Orsha 2 8 25,00%
Slonim 2 8 25,00%
Volna 2 8 25,00%
Ostrovets 2 8 25,00%
Shakhtyor Soligorsk II 2 8 25,00%
Torpedo BelAZ II 2 8 25,00%
Energetik-BGU 1 8 12,50%
Bumprom 1 8 12,50%
Niva Dolbizno 1 8 12,50%
BATE II 1 8 12,50%
ABFF U17 1 8 12,50%
Lokomotiv Gomel 0 8 0,00%
Epäonnistuminen maalin teossa
  EMT Pelattu
Belshina 0 8 0,00%
Molodechno 0 8 0,00%
BATE II 0 8 0,00%
Torpedo BelAZ II 0 8 0,00%
ML Vitebsk 1 8 12,50%
Lida 1 8 12,50%
Lokomotiv Gomel 1 8 12,50%
Dinamo Minsk II 1 8 12,50%
Bumprom 1 8 12,50%
Volna 2 8 25,00%
Ostrovets 2 8 25,00%
Niva Dolbizno 2 8 25,00%
Orsha 3 8 37,50%
Slonim 3 8 37,50%
Shakhtyor Soligorsk II 4 8 50,00%
ABFF U17 4 8 50,00%
Baranovichi 5 8 62,50%
Energetik-BGU 5 8 62,50%

Tuloskeskiarvo

  Kokonaismaalikeskiarvo Kotimaalien keskiarvo Vierasmaalien keskiarvo Pelattu
Tehdyt tulokset PäästetytYhteensäTehdyt tuloksetPäästetytYhteensäTehdyt tuloksetPäästetytYhteensä
Belshina 1,88 1,13 3,01 1,33 1,33 2,66 2,20 1,00 3,20 8
ML Vitebsk 1,88 0,75 2,63 1,25 0,75 2,00 2,50 0,75 3,25 8
Baranovichi 0,63 1,50 2,13 1,00 1,00 2,00 0,25 2,00 2,25 8
Molodechno 2,13 0,88 3,01 2,50 1,00 3,50 1,75 0,75 2,50 8
Orsha 1,25 1,63 2,88 2,67 2,00 4,67 0,40 1,40 1,80 8
Slonim 1,25 2,13 3,38 1,25 3,00 4,25 1,25 1,25 2,50 8
Lida 1,25 1,13 2,38 1,00 2,00 3,00 1,50 0,25 1,75 8
Volna 2,00 1,25 3,25 2,00 1,33 3,33 2,00 1,20 3,20 8
Energetik-BGU 0,63 1,63 2,26 0,80 2,20 3,00 0,33 0,67 1,00 8
Lokomotiv Gomel 1,25 1,38 2,63 1,40 1,40 2,80 1,00 1,33 2,33 8
Dinamo Minsk II 1,25 1,00 2,25 1,25 1,00 2,25 1,25 1,00 2,25 8
Bumprom 2,00 1,63 3,63 0,67 1,67 2,34 2,80 1,60 4,40 8
Ostrovets 1,13 1,50 2,63 1,20 1,00 2,20 1,00 2,33 3,33 8
Shakhtyor Soligorsk II 1,00 1,63 2,63 0,40 1,40 1,80 2,00 2,00 4,00 8
Niva Dolbizno 2,75 1,38 4,13 2,50 1,25 3,75 3,00 1,50 4,50 8
BATE II 1,88 1,25 3,13 1,75 1,25 3,00 2,00 1,25 3,25 8
Torpedo BelAZ II 1,63 2,75 4,38 1,25 3,25 4,50 2,00 2,25 4,25 8
ABFF U17 0,88 2,13 3,01 1,25 1,75 3,00 0,50 2,50 3,00 8

Form – Pisteytys Sekvenssejä

  Tämänhetkiset voitto- ja häviösarjat Peräkkäiset ottelut ilman...
V T H V T H
ABFF U17 0 0 1 1 8 0
Baranovichi 1 0 0 0 2 1
BATE II 0 1 0 1 0 6
Belshina 0 1 0 2 0 1
Bumprom 0 0 2 4 2 0
Dinamo Minsk II 0 1 0 2 0 1
Energetik-BGU 0 0 1 4 1 0
Lida 0 1 0 2 0 1
Lokomotiv Gomel 0 3 0 3 0 6
ML Vitebsk 0 1 0 1 0 6
Molodechno 5 0 0 0 5 8
Niva Dolbizno 2 0 0 0 2 6
Orsha 0 2 0 3 0 2
Ostrovets 1 0 0 0 1 2
Shakhtyor Soligorsk II 0 1 0 1 0 2
Slonim 0 0 2 6 2 0
Torpedo BelAZ II 0 0 1 2 1 0
Volna 1 0 0 0 1 2
  Tämänhetkiset voitto- ja häviösarjat Peräkkäiset ottelut ilman...
V T H V T H
ABFF U17 1 0 0 0 4 1
Baranovichi 1 0 0 0 1 2
BATE II 0 2 0 2 0 4
Belshina 0 0 1 1 3 0
Bumprom 0 0 3 3 3 0
Dinamo Minsk II 0 0 1 1 2 0
Energetik-BGU 0 0 3 3 5 0
Lida 0 0 2 3 2 0
Lokomotiv Gomel 0 2 0 2 0 4
ML Vitebsk 0 1 0 1 0 3
Molodechno 4 0 0 0 4 4
Niva Dolbizno 1 0 0 0 1 3
Orsha 0 1 0 1 0 2
Ostrovets 1 0 0 0 2 1
Shakhtyor Soligorsk II 0 1 0 5 0 1
Slonim 0 0 4 4 4 0
Torpedo BelAZ II 0 1 0 4 0 1
Volna 0 0 1 1 3 0
  Tämänhetkiset voitto- ja häviösarjat Peräkkäiset ottelut ilman...
V T H V T H
ABFF U17 0 0 4 4 4 0
Baranovichi 0 0 2 4 2 0
BATE II 3 0 0 0 4 3
Belshina 0 1 0 1 0 2
Bumprom 0 0 1 2 1 0
Dinamo Minsk II 0 1 0 1 0 2
Energetik-BGU 0 2 0 3 0 2
Lida 0 1 0 1 0 4
Lokomotiv Gomel 0 2 0 3 0 2
ML Vitebsk 2 0 0 0 2 4
Molodechno 2 0 0 0 2 4
Niva Dolbizno 4 0 0 0 4 4
Orsha 0 1 0 5 0 1
Ostrovets 0 1 0 3 0 1
Shakhtyor Soligorsk II 1 0 0 0 3 1
Slonim 0 0 1 3 1 0
Torpedo BelAZ II 0 0 1 1 4 0
Volna 1 0 0 0 1 4

1. Division jalkapallotilastot päivitetään säännöllisesti, otteluiden päättyessä ja tulosten käsittelyn jälkeen. Tilastot esitetään tavalla, joka paljastaa helpolla mahdolliset trendit ja tulevien otteluiden todennäköisyydet, joiden pohjalta SoccesStats247:n järjestelmä tuottaa 1. Division ennusteet. Ennusteiden osastolta löydät päivittäiset vinkit ja algoritmimme osoittavat eri markkinoiden todennäköiset tulokset ja kehittyvät sitä mukaa, kun siihen syötetään lisää ottelutilastoja.

Kaudet